Pierwszy raz otworzyliśmy drzwi naszej restauracji 23.06.2017 r. To wyjątkowe miejsce ma źródło w marzeniach chłopca z Barlinka, któremu po latach udało się, w miejscu dawnej kawiarni Parkowej, stworzyć własną restaurację Strzelecka 18!

Jesteśmy młodym zespołem, któremu skradło serce i duszę zarówno to miejsce jak i jego okolica i to właśnie ona stała się dla nas inspiracją przy tworzeniu kolejnych pozycji w naszej karcie.

Nasza kuchnia bazuje na energii młodego i prężnego zespołu, na czele którego stanął ambitny, młody szef kuchni. Staramy się łączyć najnowsze techniki przygotowywania potraw z regionalnymi produktami dostępnymi tylko w Barlinku i jego okolicach.

Każdemu kto przekroczy próg naszej restauracji staramy się pokazać kawałek „udanego życia” według nas …

Przyjemny moment poświęcony na odpoczynek, z widokiem na Jezioro Barlineckie, przy wybornej kawie i najlepszej herbacie…..

Przyjazna i uśmiechnięta obsługa, która z przyjemnością doradzi i opowie o tym miejscu jak i jego okolicy…

Nastrojowa muzyka i po prostu dobre jedzenie ! 

Pyszne i zdrowe jedzenie

W wielu kręgach wciąż pokutuje przekonanie, że zdrowe jedzenie nie może być smaczne. My obalamy ten mit każdego dnia! Współpracujemy z dietetyczką, która wraz z naszym szefem kuchni układa menu w taki sposób, by dania były zbilansowane i dostarczały potrzebnej dawki energii bez szkody dla szczupłej sylwetki.

Profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych

Nasza restauracja Barlinek Strzelecka 18 umożliwia również organizację imprez okolicznościowych w kameralnym gronie (do 40 osób). Podczas ustalania menu na przyjęcia, jesteśmy bardzo elastyczni. Istnieje możliwość wyboru dań z szerokiej oferty cenowej. Dzięki temu, na pewno zmieścicie się w budżecie i nie zaskoczą Was żadne ukryte koszty.

Wyśmienite napoje

Restauracja Barlinek Strzelecka 18 oprócz jedzenia oferuje również wyśmienite napoje. Niezależnie od tego czy preferujecie napoje bezalkoholowe czy coś mocniejszego, zaproponujemy dla Was coś specjalnego.

Atrakcje

Mamy przyjemność zaprosić Państwa nie tylko do naszej restauracji, ale również do skorzystania z olśniewającej natury Puszczy Barlineckiej i jej uroków o każdej porze roku.

Jezioro Barlineckie  leży na skraju Puszczy Barlineckiej, przyciąga wielu turystów, miłośników sportów wodnych, ludzi szukających odpoczynku na łonie natury.

Kiedy jednak odetchniecie już świeżym powietrzem i zacznie doskwierać Wam głód, pojawia się pytanie: gdzie zjeść? Mamy gotową odpowiedź .Nie ma sensu szukać daleko.

Zaledwie kilka metrów od jeziora znajduje się najlepsza restauracja w Barlinku, czyli Strzelecka 18!